Náhodný obrázek
festiválek2010x70.jpg
J!Analytics
Home
velci2_podlouhla

Vítejte pod Pálavů 2010

Po roce opět pořádá Hanýsek ve spolupráci s hustopečským CVČ festiválek "Vítejte pod Pálavů 2010". Akce se uskuteční 22.května na hustopečském náměstí a bude mít oproti minulým ročníkům jednu zajímavost.

V rámci festiválku proběhne mimo jiné také soutěž o dětského verbíře Hanáckého Slovácka. Vítězové budou postupovat do finálového kola, kde se utkají o nejlepšího dětského verbíře roku 2010.

Mezi vystupujícími budou vemi známé a oblíbené soubory, cimbálové muziky a zpěváci (Všetečníci z Bratislavy, dětský soubor Gerulata z Bratislavy, Hanýsek ze Šakvic a další), kteří Vás rozhodně pobaví a zpříjemní celé odpoledne. Neváhejte a přijděte se pobavit a strávit krásné jarní odpoledne ve společnosti mladých a šikovných lidí. Těšíme se na Vás.

 

Poděkování za Masopust 2010

Děkujeme všem, kteří se zapojili do akce MASOPUST 2010 v Šakvicích a pomohli při jeho realizaci.Jenom díky mnoha obětavcům a pomocníkům se tato akce uskutečnila a doufáme ,že se i líbila. Bez pomoci dětí , rodičů a dalších občanů obce se nedá organizovat žádná akce a díky všem se snad tato akce ujme a bude se opakovat v dalších letech.

Pokud se někomu masopust nelíbil, nebo ho ignoroval a jestli tam byly nedostatky –pak můžeme říci pouze –žádný učený z nebe nespadl - chybami se člověk učí –nebo kdo nic nedělá ,nic nezkazí.

Vedoucí souboru Hanýsek

 

 

Festiválek "Vítejte pod Pálavů"

o.s.Folklorní soubor Hanýsek a Město Hustopeče Centrum volného času pořádají 5.září od 12:00 v Hustopečích na náměstí festiválek folklorních souborů a skupin s názvem "Vítejte pod Pálavů". Zveme všechny příznivce pěkných písniček a tanců na setkání, při němž určitě nebude chybět dobrá nálada a kde se rozhodně nebudete nudit. Těšíme se na Vás.

A kdo vystoupí?

Hustopečské mažoretky, DH ZUŠ Velké Pavlovice, děti z MŠ U Rybiček a Pastelka, Hustopečská chasa, Malý Hanýsek, Salajenka z Dambořic, Iskerka z Brna, Veličánek z Velké nad Veličkou se svojí CM, vítězové národní dětské verbířské a pěvecké soutěže 2009, verbíř Erik Feldvábel, Iskérka z Čejkovic, Hanýsek ze Šakvic, Hatě z Tovačova, CM Šmytec, CM sourozenců Osičkových, Mužáci z Moravského Žižkova, Salajka z Dambořic se svojí CM,

Kopaničiar z Myjavy.

Ostatní informace na přiloženém letáčku.

 

Masopust v Šakvicích

Rádi bychom Vás všechny pozvali na masopustní veselení s Hanýskem, které se bude konat 13.února v Šakvicích.

  • Od 14 hodin obchůzka masek po dědině. Vycházíme od Sokolovny.
  • Současně bude od 9 hodin u hospody probíhat zabíjačka, kde si může každý promastit hubu nebo zahřát tělo.
  • Od 18 hodin začíná zábava v sále s DH Sokolka.
  • Připravena tombola, občerstvení,
  • V průběhu večera bude pochována basa a vystoupí "Staří Hanysi"

Těšíme se na Vás a na dobrou náladu, kterou s sebou přivezete.

Váš Hanýsek

 

Strážnice 2009

O tomto víkendu, tedy 26.-28.6., probíhal MFF festifal ve Strážnici, kterého se zúčastnili i naši zástupci. Byli to 3 verbíři, Marek, Jarek a Jirka. Do odpoledního finále postupoval sice jenom Marek, ale můžeme říct, že ostudu nám rozhodně neudělal ani jeden, právě naopak. Vítězem se pak ve velmi vyrovnaném finále stal Jakub Tomala, jehož verbuňk můžete shlédnout v sekci "ostatní video". 

Jedním úspěchem se přeci ale můžeme pyšnit. Hanácké Slovácko bylo oceněno porotou seniorů za obdivuhodný rozvoj verbuňku v daném regionu, který vyvrcholil reprezentativní účastí na letošním ročníku soutěže verbířů.

Můžeme být rádi, že právě naši 3 zástupci na této soutěži k tomuto ocenění přispěli stejně jako jejich vedoucí, díky kterým se vůbec na takové akci mohli objevit.

Gratulujeme!!!!!

Aktualizováno ( Čtvrtek, 02 Červenec 2009 12:32 )

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 10

Svátky
Včerá : Xenie
Dneskaj : René
Zejtra : Zina
Kdo je online?
Právě připojeni - hostů: 42 
Hrajte si !!