Náhodný obrázek
festiválek2010x130.jpg
J!Analytics
Home
mali6_podl

Welcome under Palava hill 2010

Come and enjoy "Welcome under Palava hill 2010" feast in Hustopeče. It is held on 22nd of May on Hustopeče square.

You can see competition of best children verbuňk dancer of Hanácké Slovácko. Many performers, dancers, singers and ensembles is looking for you to spend really nice spring day all together.

More info soon in enclosed leaflet.

 

Poděkování za Masopust 2010

There are no translations available.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do akce MASOPUST 2010 v Šakvicích a pomohli při jeho realizaci.Jenom díky mnoha obětavcům a pomocníkům se tato akce uskutečnila a doufáme ,že se i líbila. Bez pomoci dětí , rodičů a dalších občanů obce se nedá organizovat žádná akce a díky všem se snad tato akce ujme a bude se opakovat v dalších letech.

Pokud se někomu masopust nelíbil, nebo ho ignoroval a jestli tam byly nedostatky –pak můžeme říci pouze –žádný učený z nebe nespadl - chybami se člověk učí –nebo kdo nic nedělá ,nic nezkazí.

Vedoucí souboru Hanýsek

 

 

Festiválek "Vítejte pod Pálavů"

There are no translations available.

o.s.Folklorní soubor Hanýsek a Město Hustopeče Centrum volného času pořádají 5.září od 12:00 v Hustopečích na náměstí festiválek folklorních souborů a skupin s názvem "Vítejte pod Pálavů". Zveme všechny příznivce pěkných písniček a tanců na setkání, při němž určitě nebude chybět dobrá nálada a kde se rozhodně nebudete nudit. Těšíme se na Vás.

A kdo vystoupí?

Hustopečské mažoretky, DH ZUŠ Velké Pavlovice, děti z MŠ U Rybiček a Pastelka, Hustopečská chasa, Malý Hanýsek, Salajenka z Dambořic, Iskerka z Brna, Veličánek z Velké nad Veličkou se svojí CM, vítězové národní dětské verbířské a pěvecké soutěže 2009, verbíř Erik Feldvábel, Iskérka z Čejkovic, Hanýsek ze Šakvic, Hatě z Tovačova, CM Šmytec, CM sourozenců Osičkových, Mužáci z Moravského Žižkova, Salajka z Dambořic se svojí CM,

Kopaničiar z Myjavy.

Ostatní informace na přiloženém letáčku.

 

Masopust v Šakvicích

There are no translations available.

Rádi bychom Vás všechny pozvali na masopustní veselení s Hanýskem, které se bude konat 13.února v Šakvicích.

  • Od 14 hodin obchůzka masek po dědině. Vycházíme od Sokolovny.
  • Současně bude od 9 hodin u hospody probíhat zabíjačka, kde si může každý promastit hubu nebo zahřát tělo.
  • Od 18 hodin začíná zábava v sále s DH Sokolka.
  • Připravena tombola, občerstvení,
  • V průběhu večera bude pochována basa a vystoupí "Staří Hanysi"

Těšíme se na Vás a na dobrou náladu, kterou s sebou přivezete.

Váš Hanýsek

 

Strážnice 2009

There are no translations available.

O tomto víkendu, tedy 26.-28.6., probíhal MFF festifal ve Strážnici, kterého se zúčastnili i naši zástupci. Byli to 3 verbíři, Marek, Jarek a Jirka. Do odpoledního finále postupoval sice jenom Marek, ale můžeme říct, že ostudu nám rozhodně neudělal ani jeden, právě naopak. Vítězem se pak ve velmi vyrovnaném finále stal Jakub Tomala, jehož verbuňk můžete shlédnout v sekci "ostatní video". 

Jedním úspěchem se přeci ale můžeme pyšnit. Hanácké Slovácko bylo oceněno porotou seniorů za obdivuhodný rozvoj verbuňku v daném regionu, který vyvrcholil reprezentativní účastí na letošním ročníku soutěže verbířů.

Můžeme být rádi, že právě naši 3 zástupci na této soutěži k tomuto ocenění přispěli stejně jako jejich vedoucí, díky kterým se vůbec na takové akci mohli objevit.

Gratulujeme!!!!!

Last Updated ( Thursday, 02 July 2009 12:32 )

 

<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 10

Svátky
Včerá : Filip
Dneskaj : Valdemar
Zejtra : Vilém
Kdo je online?
We have 34 guests online
Hrajte si !!