Náhodný obrázek
festiválek2010x2.jpg
J!Analytics
Home Novinky z Hanýska
mali3_podl
Novinky
Malí Hanýsci na soustředění
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 20 Červenec 2010 12:26
Tento týden jsou Malí Hanýsci na soustředění v rekreačním centru na Smraďavce. Více o tomto soustředění, jaký měli program, co se naučili nového atd. se snad dozvíme až přijedou.
 
Video k festiválku Vítejte pod Pálavů 2010
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 28 Květen 2010 07:02

Zdravím Vás,

postupně vkládám do sekce Video záběry z posledního festiválku Vítejte pod Pálavů 2010, který jsme spolupořádali. Jak mnozí uvidí, i přes počáteční špatné počasí, program se výborně rozjel a kdo se tam nepřijel podívat, může jenom litovat - sekce Video.

 
Velké Leváre-Dětské krojované slavnosti
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 28 Květen 2010 06:58
Přijeďte se podívat a podpořit dětské foklorní soubory na Dětské krojované slavnosti do Velkých Levárů. Od 13:30 hod tuto sobotu 29.května. Vystoupí i náš Hanýsek. Více v sekci Napsali o nás.
 
Vítejte pod Pálavů 2010

Po roce opět pořádá Hanýsek ve spolupráci s hustopečským CVČ festiválek "Vítejte pod Pálavů 2010". Akce se uskuteční 22.května na hustopečském náměstí a bude mít oproti minulým ročníkům jednu zajímavost.

V rámci festiválku proběhne mimo jiné také soutěž o dětského verbíře Hanáckého Slovácka. Vítězové budou postupovat do finálového kola, kde se utkají o nejlepšího dětského verbíře roku 2010.

Mezi vystupujícími budou vemi známé a oblíbené soubory, cimbálové muziky a zpěváci (Všetečníci z Bratislavy, dětský soubor Gerulata z Bratislavy, Hanýsek ze Šakvic a další), kteří Vás rozhodně pobaví a zpříjemní celé odpoledne. Neváhejte a přijděte se pobavit a strávit krásné jarní odpoledne ve společnosti mladých a šikovných lidí. Těšíme se na Vás.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 5 z 6
Hrajte si !!