Náhodný obrázek
festiválek2010x60.jpg
J!Analytics
Home Novinky z Hanýska
mali6_podl
Novinky
Festiválek "Vítejte pod Pálavů"

o.s.Folklorní soubor Hanýsek a Město Hustopeče Centrum volného času pořádají 5.září od 12:00 v Hustopečích na náměstí festiválek folklorních souborů a skupin s názvem "Vítejte pod Pálavů". Zveme všechny příznivce pěkných písniček a tanců na setkání, při němž určitě nebude chybět dobrá nálada a kde se rozhodně nebudete nudit. Těšíme se na Vás.

A kdo vystoupí?

Hustopečské mažoretky, DH ZUŠ Velké Pavlovice, děti z MŠ U Rybiček a Pastelka, Hustopečská chasa, Malý Hanýsek, Salajenka z Dambořic, Iskerka z Brna, Veličánek z Velké nad Veličkou se svojí CM, vítězové národní dětské verbířské a pěvecké soutěže 2009, verbíř Erik Feldvábel, Iskérka z Čejkovic, Hanýsek ze Šakvic, Hatě z Tovačova, CM Šmytec, CM sourozenců Osičkových, Mužáci z Moravského Žižkova, Salajka z Dambořic se svojí CM,

Kopaničiar z Myjavy.

Ostatní informace na přiloženém letáčku.

 
Krojované hody v Šakvicích 2009
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 22 Červenec 2009 09:48

hody

 
Strážnice 2009
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 02 Červenec 2009 12:22

O tomto víkendu, tedy 26.-28.6., probíhal MFF festifal ve Strážnici, kterého se zúčastnili i naši zástupci. Byli to 3 verbíři, Marek, Jarek a Jirka. Do odpoledního finále postupoval sice jenom Marek, ale můžeme říct, že ostudu nám rozhodně neudělal ani jeden, právě naopak. Vítězem se pak ve velmi vyrovnaném finále stal Jakub Tomala, jehož verbuňk můžete shlédnout v sekci "ostatní video". 

Jedním úspěchem se přeci ale můžeme pyšnit. Hanácké Slovácko bylo oceněno porotou seniorů za obdivuhodný rozvoj verbuňku v daném regionu, který vyvrcholil reprezentativní účastí na letošním ročníku soutěže verbířů.

Můžeme být rádi, že právě naši 3 zástupci na této soutěži k tomuto ocenění přispěli stejně jako jejich vedoucí, díky kterým se vůbec na takové akci mohli objevit.

Gratulujeme!!!!!

 
Verbířská soutěž v Moravském Žižkově
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 18 Červen 2009 11:52

Verbířská soutěž  do 15 let – Moravký Žižkov

Ve společném verbuňku se soutěže  zúčastnili : Daniel Kraus, Martin Svoboda, Ladislav Kos, Štěpán Sigmund, Adam Šebesta, Dalibor Pokora, Sebastián Herůfek,Tomáš Nečas. 

Individuální soutěž  malých verbířů byla za účasti : 

  • Martin Svoboda – 3 místo ve 3. kategorii
  • Daniel Kraus
  • Štěpán Sigmund -  2.místo v 1. kategorii
  • Sebastián Herůfek 

Do národního kola v Uherském Hradišti – dne 20.6.2009 postoupili Martin Svoboda a Štěpán Sigmund.Pochvala patří všem a  oceněným moc blahopřejeme    !!!!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 6 z 6
Hrajte si !!